Konieczne na lato – kapelusze

Upały to coś co zaskoczy nas nieraz w czasie nadchodzącego lata. Skutecznym sposobem na zapewnienie komfortu naszej głowie są więc kapelusze wspierane przez czapki. Rzućmy okiem jakie modne okrycia głowy oferuje nam rynek.

Odpowiednio dobrany kapelusz będzie znakomitym uzupełnieniem letniej stylizacji. Zwracaj więc uwagę na to czy twoje okrycie głowy będzie pasować do reszty twojego ubioru. Swój ulubiony kapelusz wybrać możesz na https://zoio.pl/dodatki/kapelusze. Nie pozwól sobie na przegrzanie swojej głowy :).

Bardzo popularnym modelem jest kapelusz słomkowy. Sprawdza się on zarówno na plaży jak i w innych miejsach. Pasować będzie dla osób, które cenią sobie styl boho (termin ten oznacza wolność i pełną swobodę tworzenia). Kiedyś słomkowe kapelusze dostępne były jedynie jako te z szerokim rondem. Dzisiaj jednak duża ilość modeli pozwala na dopasowanie ich do każdej twarzy, stylu czy też fryzury. Znakomitym uzupełnieniem kapelusza z szerokim rondem będą z pewnością duże okulary przeciwsłoneczne. Z takimi gadżetami możemy śmiało udawać się na plażę.

Na specjalne okazje dobrym pomysłem będzie kapelusz stylu fedora. Jest to część garderoby używana także wiosną i zimą. Właściwą opcją będą także wcześniej wspomniane kapelusze z szerokim rondem. Do fedora będzie pasować ramoneska, natomiast do kapelusza z szerokim rondem sukienka. Tak ubrane możemy udać się np. na przyjęcie.

Jeśli stawiamy na mniej elegancki styl to alternatywnie możemy użyć czapki z daszkiem lub też kapelusza rybackiego. Czapki to oczywiście nakrycia głowy, które pasują do sportowych stylizacji niemal przez cały rok. Latem noś je razem z jeansowymi szortami, bluzą i okularami przeciwsłonecznymi. Kapelusz rybacki to z kolei dobre uzupełnienie typowo wakacyjnej kreacji.

Styliści podpowiadają, aby czarną czapkę dopasować do rurek z suwakami. Inną znakomitą kombinacją letniego looku mogą być kolorowe trampki połączone z bluzką w biało-czerwone paski. Na wyjazd przydadzą się także plecak i wspominane już tu wcześniej okulary przeciwsłoneczne.

Pojawiają się podpowiedzi także do tego co nałożyć można na typowo wakacyjną randkę. Z takiej okazji słomkowy kapelusz łączyć można z długą sukienką/spódnicą oraz wysokimi koturnami, które potrafią optycznie wydłużać sylwetkę. Całość uzupełnić mogą kolorowa torebka i lekki naszyjnik.

Teraz już powinnaś wiedzieć jak przygotować się do zbliżającego się lata. Jeśli oprócz czapki/kapelusza potrzebujesz także innych elementów letniej garderoby to wejdź koniecznie na https://zoio.pl. Ja już wybieram się na zakupy, mam nadzieję, że do mnie dołączysz! 😉