Must have na plażę – stroje kąpielowe

Wakacje to wyjazd na plażę. A jeśli czeka nas wyjazd na plażę musimy wcześniej się do niego dobrze przygotować. Podstawową kwestią jest tutaj dobrze dobrany strój kąpielowy.

Musimy pamiętać, że wybór odpowiedniego stroju kąpielowego niestety nigdy nie jest łatwą sprawą. W pierwszej kolejności musimy zdecydować czy wolimy strój jedno czy też dwuczęściowy. Co kobieta to inne upodobanie. Na szczęście szeroki wybór kolorystyki i fasonów dostępnych m.in. na https://zoio.pl/dodatki/stroje-kapielowe sprawiają, że nie znajdujemy się w trudnej sytuacji. Obstawiam, że letnie upały niedługo do nas powrócą więc radzę Ci jak najszybciej zaopatrzyć się w strój kąpielowy.

Okazuje się wszechobecny w modzie styl retro dotarł również na plażę. Co jeszcze ciekawsze robi on tam furorę. Pierwszym elementem, na który warto zwrócić uwagę są majtki z podwyższonym stanem potrafiące doskonale zaznaczać talię, a także maskować niedoskonałości. Co więcej są również w stanie wydłużyć nasze nogi. Na górę stroju retro mogą składać się klasyczne bikini lub bardziej zabudowany stanik. Polecane są także czarne figi, które potrafią bardzo skutecznie podkreślać opaleniznę.

Modne są dwuczęściowe stroje, na które składają się biustonosz ozdobiony ażurową wstawką oraz klasyczne figi z wysokim stanem. Efektowne ażurowe wstawki na bokach sprawiają, że figi nie są absolutnie nudne i wyglądają bardzo efektownie. To jednak nie jedyne urozmaicenie, które posiadają modne stroje kąpielowe. Da się zauważyć również ciekawe drapowania czy też fantazyjne groszki. Pojawiają się także figi z podwyższonym stanem, a także guziczki z przodu stroju.

Absolutnymi hitami są jednak wiązania i sznureczki. To właśnie te elementy da się zauważyć na wykończeniu najnowszych strojów kąpielowych. Wiązania występują w różnych miejscach. Mogą znaleźć się zarówno na dekoltach zabudowanej góry jak i z tyłu pod biustonoszem. Na topie są plecionki. Są one z jednej strony seksowne, a drugiej bardzo gustowne i stylowe.

Na szczególną uwagę zasługują też stroje kąpielowe wykonane z koronki. Nie ma chyba bardziej zmysłowego i kobiecego modelu. Wpływ mają na to m.in. zdobione paseczki fig. Modele biustonoszy posiadają teraz najczęściej profilowane miseczki. Paseczki z koralikami powodują, że piersi są piękne wyeksponowane.

Stroje jednoczęściowe to opcja dla pań, które wolą czuć się pewniej i bezpieczniej. Jednak również ten typ stroju potrafi wchodzić w skład najnowszych trendów. Dobrym przykładem mogą być stroje z wyciętymi bokami. Bardzo często w sieci da się znaleźć zdjęcia celebrytek, które korzystają właśnie z tego rodzaju strojów.