Cały czas na topie – sukienki mini

Jeśli lato to tylko krótkie kreacje. Jeśli krótkie kreacje to na pewno sukienki mini. Ten typ sukienki cały czas znajduje się na modowym topie. Dlatego właśnie chciałabym poświęcić mu uwagę w tym artykule.

Dlaczego warto?

Sukienki mini to bardzo specyficzny i bardzo lubiany element damskiej garderoby. Uważam, że każda z nas powinna posiadać w swojej szafie przynajmniej jedną taką sukienkę. Jeśli jeszcze jej nie masz to znajdziesz ją na https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki. Miniówki są bardzo zmysłowe przez co podkreślają nasz seksapil. Odsłaniają nie tylko nasze nogi, ale również część ramion i pleców. Letnie upały, które na pewno jeszcze powrócą będą świetną okazją do nałożenia krótkiej sukienki.

Nie ma co się bać

Wiele pań bardzo błędnie myśli, że sukienki mini są zbyt wyzywające. Nie ma z nimi najmniejszego problemu jeśli odpowiednio zestawimy resztę naszej kreacji. W zależności od tego co wybierzesz możesz wyglądać szykownie, bardziej zwyczajnie lub seksownie. Naszą krótką sukienkę musimy wybierać starannie dopasowując ją do naszej sylwetki. Całość uzupełniamy o makijaż i eleganckie dodatki takie jak torebka albo ulubiony rodzaj biżuterii.

Rajstopy

Przy krótkich sukienkach trzeba rozważyć kwestię rajstop. Przydadzą się do miniówek kiedy nastaną chłodniejsze dni. Nałożyć je również możemy kiedy uznamy, że nasza sukienka jest jednak zbyt krótka. Poleca się unikać rajstop siatkowych i wybierać te, które są pełne. Rezygnujmy jednak z rajstop jeśli panuje typowo letnia temperatura.

Szpilki i mini

Następną istotną kwestią jest obuwie, które nakładamy razem z naszą krótką torebką. W zależności od okazji zdecydować możemy na buty na obcasie. Uważam, że szpilki połączone z sukienką mini dają znakomity efekt. Wysoki obcas dodaje nam centymetrów wzrostu i wysmukla nasze nogi. Miniówka również eksponuje nasze nogi tak więc otrzymujemy dwa elementy, które potrafią podkreślić walory naszej figury. Lato to nie czas, aby chować nasze nogi w spodniach. Ja osobiście najbardziej lubię zestawić szpilki z sukienką koszulową taką jak ta https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki/biala-sukienka-koszulowa-w-pionowe-pasy-z-paskiem.

Wyczuj moment

Z pewnością musimy uważać na krótkie sukienki o niskim kroju. Chociaż mogą wydawać się kuszące to generalnie ich wygląd nie jest zbyt pochlebny. Pasować będą jedynie do stylizacji klubowych. Jeśli więc wydarzenie, na które się udajemy ma bardziej formalny charakter to musimy uważać, aby nie przesadzać z wyglądem naszej kreacji. Miniówki zostawmy sobie na imprezę lub na jakąś inną codzienną stylizację.